ORYGINALNA CHŁODNICA CIECZY Z RAMAMI VOLVO FH T-Series EURO 6 (13r.-)

Wyszukaj produkt

Rok produkcji pojazdu: Automatyczna skrzynia biegów
Klimatyzacja
Wszystko
Oryginał
Zamiennik
Sprzedajemy na allegro Katalog Nissens

Cena dostępna po zalogowaniu

Kliknij tutaj, aby się zalogować

Produkt w promocji! Stara cena brutto: 2 829,00 zł
Informacje o produkcie
Typ części Chłodnica cieczy / wody
Rok produkcji 2013
Wymiary rdzenia w mm
(wys. x szer. x grub.)
1015 x 887 x 52
Numery OE 22374729 / 21167328 / 21208269 / 22062259 / 85013015 / 7422062431
Inny numer 1057016 / 0209.3030
					
Marka pojazduModel pojazduSilniki
Volvo Trucks FH (13-)

Renault Trucks (RVI) T Series
380 / 430 / 440 / 460 / 480 / 520
Dodatkowe informacje
Original OE-Nummer
AKS Dasis 280025N
Frigair Nr. 0209.3030
Volvo / RVI OE Nr. 22062259
Volvo / RVI OE Nr. 22374729
Volvo / RVI OE Nr. 85013015
Volvo / RVI OE Nr. 21208269
Volvo / RVI OE Nr. 21167328
Volvo / RVI OE Nr. 21167328
Volvo / RVI OE Nr. 7422062431
TITANX 1057016
APEX - Chłodnice samochodowe APEX - Klimatyzacja samochodowa APEX - Montaż i serwis
Firma APEX obecna jest na polskim rynku motoryzacyjnym od 1995 roku. Skierowaliśmy swoją uwagę głównie na chłodnice i klimatyzację samochodową wraz z częściami z...
PSWNCH
Katalog Behr/Hella Katalog NISSENS Sprzedajemy również na Allegro APEX na Facebooku

KONTAKT

85 653 94 41

biuro@apexweb.pl

ADRES

ul. Raginisa 69a

15-161 Białystok

© 2012 APEX. Wszelkie prawa zastrzeżone. |  Polityka prywatności

Realizacja: DRE STUDIO Agencja kreatywna

DRE STUDIO Agencja kreatywna