CHŁODNICA CIECZY WODY PSA BEZ CZUJNIKA ORYGINALNA ORDONEZ

Wyszukaj produkt

Rok produkcji pojazdu: Automatyczna skrzynia biegów
Klimatyzacja
Wszystko
Oryginał
Zamiennik
Sprzedajemy na allegro Katalog Nissens

Cena dostępna po zalogowaniu

Kliknij tutaj, aby się zalogować

Produkt w promocji! Stara cena brutto: 239,85 zł
Informacje o produkcie
Typ części Chłodnica cieczy / wody
Wymiary rdzenia w mm
(wys. x szer. x grub.)
381 x 545 x 24
Numery OE 133038 / 133069 / 133083 / 133084 / 133085 / 1330C6 / 1330F8 / 1330G0 / 1330G2 / 1330G3 / 1330G5 / 1330J3 / 1330N5 / 1330V5 / 1330Y3 / 1330Y6 / 1333S1
Numer NISSENS 63502
Numer NRF 58414
Numer BEHR 8MK376718151
					
Marka pojazduModel pojazduSilniki
Citroen Berlingo II (02-08r.)
1.1 i / 1.4 i / 1.6 i 16V / 1.9 D / 2.0 HDi
Berlingo II (02-08r.)
1.6 i 16V
C4 I (04-2013r.)
1.4 i 16V / 1.6 i 16V / 2.0 i 16V
Xsara (97-05r.)
1.4 HDi / 1.4 i / 1.6 i 16V / 1.9 D / 2.0 HDi / 2.0 i 16V
Xsara Picasso (99-10r.)
1.6 i / 1.8 i 16V / 2.0 HDi / 2.0 i 16V
Peugeot 206
1.1 i / 1.4 HDi / 1.4 i / 1.4 i 16V / 1.6 i / 1.6 i 16V / 1.9 D / 2.0 HDi / 2.0 i 16V
206+ (09-)
1.1 i / 1.4 HDi / 1.4 i
307 I (01-05r.)
1.4 HDi / 1.4 i / 1.4 i 16V / 1.6 i 16V / 2.0 HDi / 2.0 i 16V
307 II (05-08r.)
1.4 i 16V / 1.6 i 16V
Partner I (96-07r.)
1.1 i / 1.4 i / 1.6 i 16V / 1.9 D / 2.0 HDi
Partner II (2008r.-)
1.6 i 16V / 1.6 i 16V
Dodatkowe informacje
 
Original OE
AKS DASIS 060057N
AVA Nr. PE2254
AVA Nr. PE2189
AVA Nr. PE2190
AVA Nr. PE2239
AVA Nr. PE2236
AVA Nr. PE2221
AVA Nr. PE2203
AVA Nr. PE2212
AVA Nr. PE2211
AVA Nr. PE2205
AVA Nr. PE2206
AVA Nr. PE2207
AVA Nr. PE2245
AVA Nr. PE2252
AVA Nr. PE2244
AVA Nr. PE2246
AVA Nr. PE2248
AVA Nr. PE2250
AVA Nr. PE2251
AVA Nr. PE2300
Behr Hella Nr. 8MK376717531
Behr Hella Nr. 8MK376718051
Behr Hella Nr. 8MK376718171
Behr Hella Nr. 8MK376718181
Behr Hella Nr. 8MK376718251
Behr Hella Nr. 8MK376718161
Behr Hella Nr. 376771501
Behr Hella Nr. 8MK376718151
Behr Hella Nr. 8MK376771501
Behr Hella Nr. 8MK376750241
Behr Hella Nr. 376717531
Behr Hella Nr. 376718051
Behr Hella Nr. 376718151
Behr Hella Nr. 376718161
Behr Hella Nr. 376718171
Behr Hella Nr. 376718181
Behr Hella Nr. 376718251
Behr Hella Nr. 376750241
Behr Nr. 2112726
Behr Nr. 2113750
Citroen OE Nr. 1330B0
Citroen OE Nr. 1330G2
Citroen OE Nr. 133038
Citroen OE Nr. 1330H5
Citroen OE Nr. 1330G0
Citroen OE Nr. 133083
Citroen OE Nr. 1330B5
Citroen OE Nr. 133313
Citroen OE Nr. 1331LS
Citroen OE Nr. 1330F2
Citroen OE Nr. 1330C5
Citroen OE Nr. 1330B3
Citroen OE Nr. 1330A1
Citroen OE Nr. 1330F3
Citroen OE Nr. 133040
Citroen OE Nr. 1331Y5
Citroen OE Nr. 133053
Citroen OE Nr. 1330F6
Citroen OE Nr. 1330G1
Citroen OE Nr. 1330G3
Citroen OE Nr. 1330H6
Citroen OE Nr. 1330E8
Citroen OE Nr. 1330F8
Citroen OE Nr. 1330B1
Citroen OE Nr. 1330G4
Citroen OE Nr. 133075
Citroen OE Nr. 1330H3
Citroen OE Nr. 1330G6
Citroen OE Nr. 133065
Citroen OE Nr. 133069
Citroen OE Nr. 133074
Citroen OE Nr. 133082
Citroen OE Nr. 1330F4
Citroen OE Nr. 133086
Four Seasons Nr. 106154
Four Seasons Nr. 106151
Four Seasons Nr. 106150
Four Seasons Nr. 106149
Four Seasons Nr. 106148
Four Seasons Nr. 106123
Four Seasons Nr. 106131O
Four Seasons Nr. 106147
Four Seasons Nr. 106132
Four Seasons Nr. 106136
Four Seasons Nr. 106107
Four Seasons Nr. 106108
Four Seasons Nr. 106103O
Four Seasons Nr. 106155
Four Seasons Nr. 106131
Four Seasons Nr. 106069
Four Seasons Nr. 106070
Four Seasons Nr. 106109
Four Seasons Nr. 122051
Four Seasons Nr. 122052
Four Seasons Nr. 122053
Four Seasons Nr. 106103
Nissen Nr. 63708A
Nissen Nr. 63706A
Nissen Nr. 63696
Nissen Nr. 63502
Nissen Nr. 63744A
Nissen Nr. 61336A
Nissen Nr. 63719A
Nissen Nr. 63502A
Peugeot OE Nr. 96321980
Peugeot OE Nr. 133313
Peugeot OE Nr. 1331LS
Peugeot OE Nr. 1330H3
Peugeot OE Nr. 1330F2
Peugeot OE Nr. 1330C5
Peugeot OE Nr. 1330B3
Peugeot OE Nr. 1330A1
Peugeot OE Nr. 96370406
Peugeot OE Nr. 133086
Peugeot OE Nr. 133315
Valeo Nr. 732892
Valeo Nr. 732886
Valeo Nr. 732306
Valeo Nr. 732793
Valeo Nr. 732619
Valeo Nr. 732803
Valeo Nr. 732802
Valeo Nr. 732615
Valeo Nr. 732904
Valeo Nr. 732910
Valeo Nr. 732308
Valeo Nr. 732616
Valeo Nr. 732305
Valeo Nr. 732905
Valeo Nr. 732891
Valeo Nr. 732906
Valeo Nr. 732909
Valeo Nr. 732893
Valeo Nr. 732908
Valeo Nr. 732887
APEX - Chłodnice samochodowe APEX - Klimatyzacja samochodowa APEX - Montaż i serwis
Firma APEX obecna jest na polskim rynku motoryzacyjnym od 1995 roku. Skierowaliśmy swoją uwagę głównie na chłodnice i klimatyzację samochodową wraz z częściami z...
PSWNCH
Katalog Behr/Hella Katalog NISSENS Sprzedajemy również na Allegro APEX na Facebooku

KONTAKT

85 653 94 41

biuro@apexweb.pl

ADRES

ul. Raginisa 69a

15-161 Białystok

© 2012 APEX. Wszelkie prawa zastrzeżone. |  Polityka prywatności

Realizacja: DRE STUDIO Agencja kreatywna

DRE STUDIO Agencja kreatywna