CHŁODNICA CIECZY BMW BEHR

Wyszukaj produkt

Rok produkcji pojazdu: Automatyczna skrzynia biegów
Klimatyzacja
Wszystko
Oryginał
Zamiennik
Sprzedajemy na allegro Katalog Nissens

Cena dostępna po zalogowaniu

Kliknij tutaj, aby się zalogować

Produkt w promocji! Stara cena brutto: 492,00 zł
Informacje o produkcie
Typ części Chłodnica cieczy / wody
Rok produkcji 1998-2006
Wymiary rdzenia w mm
(wys. x szer. x grub.)
580 x 445 x 32
Numery OE 9071519
Numer NISSENS 60784
Numer NRF 51582
Numer BEHR 8MK 376 716-241 / 8MK376716241
Inny numer BW2278
Skrzynia biegów Manualna
					
Marka pojazduModel pojazduSilniki

316 i / 318 d / 318 i / 320 d / 320 i / 323 i / 325 i / 325 xi / 328 i / 330 d / 330 i 330 xd /

2,0 i / 2,2 i / 2,5 i / 2,5 si / 3,0 i / 3,0 si / M

2,3 i sDrive / 3,0 si / 3,0 i sDrive / M
Dodatkowe informacje
AKS Dasis 050004N
AVA  BW2278
AVA  BW2205
AVA  BW2209
AVA  BW2208
Behr Hella  8MK376716261
Behr Hella 8MK376716241
Behr Hella  376716241
Behr Hella  376716261
Behr 2110445
Behr 2110443
BMW OE. 9071519
BMW OE. 17119071517
BMW OE. 17119071518
BMW OE. 1611557
BMW OE. 17111611557
BMW OE. 17119071519
Four Seasons 104053O
Four Seasons 104059O
Four Seasons 104075
Four Seasons 104053
Four Seasons 104059
Nissens 60784
NRF 51582
Valeo 734589
Valeo 734275
APEX - Chłodnice samochodowe APEX - Klimatyzacja samochodowa APEX - Montaż i serwis
Firma APEX obecna jest na polskim rynku motoryzacyjnym od 1995 roku. Skierowaliśmy swoją uwagę głównie na chłodnice i klimatyzację samochodową wraz z częściami z...
PSWNCH
Katalog Behr/Hella Katalog NISSENS Sprzedajemy również na Allegro APEX na Facebooku

KONTAKT

85 653 94 41

biuro@apexweb.pl

ADRES

ul. Raginisa 69a

15-161 Białystok

© 2012 APEX. Wszelkie prawa zastrzeżone. |  Polityka prywatności

Realizacja: DRE STUDIO Agencja kreatywna

DRE STUDIO Agencja kreatywna